Garderoobid

Külg/riiulisüsteem paksusega 18 mm

 

Garderoobi külgedeks/ sisuks plaat paksusega 18 mm toodetakse  melamineeritud puitlaastplaadist (melamiinplaat), millest on võimalik kujundada  sobiv garderoob. Materjalide toonivalikust leiab lisaks valgele melamiinile veel 14 erinevat puidu ja ühevärvilist materjalitooni.

Melamiindetailide servakandina kasutame 1,2mm paksust tugevat ABS- ehk plastikkanti, mis annab hea väljanägemise ja lisab riiulile vastupidavust.

Riiulikanduritena kasutame tugevaid riiulisse peituvaid metallist toolex riiulikandureid. Lisadena hõbedased või valged riidepuutorud toonilt sobivate torukandurite ja muu furnituuriga. Korvid saab valida vastavalt kliendi soovile, kas Norscan Roller, CG roller või Deluxe.

Sahtlid pakume  paigalduse lihtsustamiseks ja kiirendamiseks valmisboksidena, süvistatavate käepidemetega või ilma, sujuvalt ja pehmelt sulguvate ning 100% avanevate siinidega.

 Loe lisa garderoobi furnituuri osas siit!

18 mm paksuse materjali toonid

 

Külg/riiulisüsteem paksusega 28 mm

 

Garderoobi külgedeks/ sisuks plaat on 28mm paksusest melamineeritud puitlaastplaat  (melamiinplaat),millest on võimalik kujundada  sobiv garderoobilahendus.

Materjali toonivalikust leiab lisaks valgele melamiinile veel  9 erinevat puidu ja ühevärvilist materjalitooni.  28mm paksust plaati eelistatakse  tihtipeale mitte niivõrd tema tugevuse kuivõrd pigem ikkagi massiivsema väljanägemise tõttu.

Kuna nii 18 kui 28 mm paksused materjalid on toodetud samades tehastes on võimalik erineva paksuse ja toonidega materjale omavahel kombineerida. Kasvõi näiteks tehes küljeseinad paksemast (28mm) ja ülejäänud riiulisüsteemi osa õhemast (18mm) materjalist.

Levinud on riiulisüsteemi ja kapi nähtavate küljeseinte puhul ka erinevates toonides materjalide kasutamine. Nähtavad küljeseinad siis pisut kallima ja teile rohkem meelepärasema tooniga plaadist ning liuguste varju jäävad riiulid ja vaheseinad soodsamas toonis matejalist.

 

Melamiindetailide servakandina kasutame 1,2mm paksust tugevat ABS- ehk plastikkanti, mis annab hea väljanägemise ja lisab riiulile vastupidavust.

Riiulikanduritena kasutame tugevaid riiulisse peituvaid metallist toolex riiulikandureid

 

Loe lisa garderoobi furnituuri osas siit!

28 mm paksuse materjali toonid

 

Külg/riiulisüsteem SPOON paksusega 19 mm & 29 mm

 

Garderoobi külgedeks/ sisuks plaat spoonplaat paksusega 19 mmja 29 mm ,mis toodetakse toodetakse MDF-ist millest on võimalik kujundada  sobiv garderoob või garderoobtuba. Materjalide toonivalikust leiab püsitootena 3 tooni: õlitatud tammespoon, õlitatud pähklispoon ja valge peits tammespoon.

 

19mm / 29mm paksuse spoon materjali toonid

Olete oodatud meie salongidesse kus meie profesionaalsed  konstruktorid kujundavad Teile sobiva lahenduse garderoob või garderoobtoa näol.


Ehitusmess 2014