Liuguksed

ALUMIINUMRAAMIGA ÜHEPOOLSED LIUGUKSED

SLIM

Slim liuguksed on uuendusliku ja minimalistliku stiili musternäide, kus profiilide tähtsus liugukse disainis on viidud miinimumini. Esile kerkib vaid liugukse sisumaterjal ja selle sulandumine ruumi sisekujundusega. Sisumatejalina saab kasutada kõiki L-UKS valikus olevaid värvitud, dekoretiivkiletatud või mustermatistatud klaase ja peegleid.

Uste liigutamiseks on kasutusel spetsiaalsed SLIM liugustele sobivad disainkäepidemed.

Slim liuguksed sobivad ideaalselt garderoobikapi usteks. Slim liugukse alumiiniumprofiili laius eestvaates on kõigest 7mm ja paksus 33,6 mm. Kitsas alumiiniumprofiil rõhutab uksesisu materjali ja võimaldab valmistada uksi suurusega kuni 1500*2750mm.

Slim liuguste üla- ja alarattad on varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga.

Profiilide toonivalik: hõbe, valge, pronks. Lisaks on kõiki alumiiniumprofiile võimalik värvida RAL kataloogi alusel just teile meeldivat tooni.

 

Master LIGHT

Nagu nimigi ütleb, on tegemist Master liuguste uuema ja kergema variandiga. Muudetud on Master profiili kuju, millega kaasneb ka mõningane alumiiniumi kokkuhoid, mis omakorda kajastub ka toote hinnas. Master Light profiilidega liuguste puhul ei ole enam vajalik lisakäepidemete süvistamine profiili külge.

Master LIght profiili puhul on tegemist trendika ja soliidse kandilise alumiiniumprofiiliga liuguks, mis oma omadustelt on jäik ja võimaldab valmistada suuremõõtmelisi uksi suurusega kuni 1500*3000mm. Oma konstruktsioonilt sobivad Master Light profiiliga liuguksed ideaalselt nii garderoobikapi usteks, kui ka tubadevaheliseks liugukseks ehk ruumieraldajaks.

Püstprofiili laius eestvaates on 19mm. Üla- ja alarattad on peidetud rõhtprofiilide sisse, mistõttu on need uksed hõlpsasti kasutatavad ruumidevahelise vaheuksena. Samuti on üla- ja alatattad varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga.

Raami tooni valik: hõbe, valge, pronks. Lisaks on kõiki ukseraame võimalik värvida RAL kataloogi alusel just teile meeldivat tooni.

 

LIUGUKS CLASSIC

Liuguks ClassicClassic liuguksed sobivad ideaalselt garderoobikapi usteks ( ühepoolne liuguks ). Tegemist on kitsa, ent tugeva alumiiniumprofiiliga liuguksega, mis on end aja jooksul tõestanud, saades meie klientide  lemmikuks oma  soodsa hinna, laitmatu kvaliteedi ja hea väljanägemise poolest.

Classic liugukse alumiiniumprofiili laius eestvaates on kõigest 17mm ja paksus 32 mm. Kitsas alumiiniumprofiil rõhutab uksesisu materjali ja võimaldab valmistada uksi suurusega kuni 1200*2750mm.

Classic liuguste üla- ja alarattad on varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga.

Profiilide toonivalik: hõbe, valge, pronks, RAL7024, kirss, pöök ja hele pähkel. Lisaks on kõiki alumiiniumprofiile võimalik värvida RAL kataloogi alusel just teile meeldivat tooni.

UUDIS!  Classic liuguksed tootevalikus ka musta värvi profiiliga.  

 

LIUGUKS ELEGANCE

Liuguksed Elegance

Kitsa ning trendika alumiiniumprofiiliga liuguks, mis rõhutab uksesisu materiali. Püstprofiili laius eestvaates on kõigest 20mm. Kitsas alumiiniumprofiil võimaldab valmistada uksi suurusega kuni 1200*2750mm. Üla- ja alarattad on varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga.Liuguksed ELEGANCE on ühelt poolt vaadeldavad ja seetõttu mõeldud kasutamisesks garderoobikapide ustena

Raami tooni valik: hõbe, valge, pronks või RAL-kataloogi alusel sobilikku tooni värvitud.

 

 

ALUMIINUMRAAMIGA KAHEPOOLSED LIUGUKSED

LIUGUKS MASTER

Liuguksed Master

Trendikas neljakandiline püstprofiil rõhutamaks korrektsust, stiilsust ja modernset meeleolu. Master´i puhul on võimalik kasutada reeling- ja süvistatud käepidet.

 

Tugev alumiiniumprofiil võimaldab teha väga suuri uksi laiusega kuni 1500mm ja kõrgusega kuni 3000mm. Raskete uste puhul kasutame ainulaadset topeltrataste süsteemi. Liugust on võimalik kasutada ruumieraldajana.

Raami tooni valik: hõbe, valge, pronks või RAL-kataloogi alusel sobilikku tooni värvitud.

LIUGUKS PRESTIGE

Liuguksed Prestige

Aegumatu liugusteklassika. suurepärased liuglemisomadused ja raamkäepidemed võimaldavad prestige liuguksi kasutada nii kapiustena kui ka ruumieraldajana.

 

Vastupidav alumiiniumprofiil võimaldab teha uksi laiusega kuni 1500mm ja kõrgusega kuni 3000mm. Raskete uste puhul kasutame ainulaadset topeltrullikute süsteemi. Liugust on võimalik ka kasutada ruumieraldajana.

Raami tooni valik: hõbe, valge, pronks või RAL-kataloogi alusel sobilikku tooni värvitud.

 

 

LIUGUKS EXCLUSIVE

Liuguksed Exclusive

Trendikas neljakandiline alumiiniumist püstprofiil rõhutamaks korrektsust, stiilsust ja modernset meeleolu. Exclusive´i puhul on võimalik kasutada reeling- ja süvistatud käepidet. Tugev alumiiniumprofiil võimaldab teha väga suuri uksi laiusega kuni 1800mm ja kõrgusega kuni 3000mm. Raskete uste puhul kasutame ainulaadset topeltrataste süsteemi.

Raami tooni valik: hõbe, valge, pronks või RAL-kataloogi alusel sobilikku tooni värvitud.

 

MELAMIINRAAMIGA LIUGUKSED

LIUGUKS PARON

Liuguksed Melamiinraamiga

PARON liuguksed on inimestele, kes hindavad puidutoonide hubast meeleolu. Paron liugukse puhul kasutame melamiinkattega ning 92mm laiust püstprofiili. Paron liuguksed on varustatud spetsiaalsete suurt raskust taluvate alaratastega, tänu millele on võimalik neid raskeid uksi teha laiusega kuni 1200mm ja kõrgusega kuni 2750mm. Valikus on kahte tüüpi reeling- ja süvistatud käepidemeid.

Raami tooni valik:valge, kirss, kask, pöök, tamm venza, hele pähkel, tume pähkel,wenge.

 

 

 

SPOONRAAMIGA LIUGUKSED

LIUGUKS PARON EXTRA

Liuguksed Spoonraamiga

“Paron Extra” liuguste raamprofiilid toodetakse naturaalse tamme või pähkli spoonplaadist või MDF plaadist.
Spoon viimistletakse vastavalt kliendi soovile kasutades kas õlitamis- või lakkimistehnikat. Õlitamise korral kasutame naturaalset spetsiaalselt puidu viimistlemiseks mõeldud linaluuõli, valgendatud või toonimata kujul. Lakitud viimistlusega profiilde korral kasutatakse poolmattlakki, mis lisab puidule pikaealisust ja vastupidavust välistele mõjudele. Enne lakkimist on võimalik spooni ka peitsida soovitud tooni. MDF plaadist profiilid värvitakse poolmattvärviga kas valgeks või soovitud tooni.Standardina on tegemist ühelt poolt vaadeldavate garderoobikapi liugustega, aga soovi korral on võimalik üla- ja alarattad peita rõhtprofiilide sisse, mis annab võimaluse nende kasutamiseks ka tubadevahelise uksena.

 

 


Ehitusmess 2014