kampaania

Võta kontaktivaba pakkumine! Liuguksed -20%

Kampaania kestab: 18. märts – 31. märts 2020

Seoses koroonviiruse leviku ja Eestis kehtestatud eriolukorraga ning meie sooviga hoida oma töötajate ja klientide tervist, soovime juhtida tähelepanu ettevaatusabinõudele. Oleme teie jaoks olemas ja anname endast parima tagamaks teenuste jätkamist ka kehtestatud eriolukorra puhul. Hetkel jätkab Liuglev Uks OÜ oma tööd tavapärases rütmis.

Nii enda meeskonna kui ka klientide tervise kaitsmiseks oleme lisanud kõikidesse tööruumidesse desinfitseerivad puhastusvahendid. Liuglev Uks OÜ kogu meeskond jälgib rangelt Terviseameti poolt kehtestatud soovitusi ega viibi tööl juhul, kui see pole soovituslik.

Soovitame leppida eelnevalt kokku kohtumine, et vähendada korraga suurt külastusarvu salongis. Palume salongi külastada, kui Teil ei esine viirussümptomeid!

Samuti oleme valmis teid abistama ka distantsilt, saate kõigile oma projekti puudutavatele küsimustele vastused nii meili, kui ka telefoni teel, samuti on võimalik saata pilte ja videoid Teile huvi pakkuvatest lahendustest. Ka on meie materjalide näidised leitavad meie materjalide lehel.