Ettevõte

Liuglev Uks OÜ on Eestis suurim eritellimusel valmistatavate garderoobide ja liuguste jaemüüja. Meie eesmärk on pakkuda terviklahendusi, muuta kliendi kodu mugavaks ja tööruumid funktsionaalseks.

Meie usaldusväärsust kinnitab seegi, et  viimase viie aasta jooksul on Liuglev Uks olnud neli korda Äripäeva Gasellettevõte. Lisaks oleme aastaid saanud tiitli Eesti Edukas Ettevõte ja pälvinud Kõrgeima Krediidireitingu.

Ajalugu

Ettevõte alustas tegevust  2010. aastal ja omab tänaseks kolme müügisalongi, millest kaks Tallinnas ja üks Tartus.

Oleme spetsialiseerunud Eesti suurima garderoobide ja liuguste tootja,  kaubamärgi L-UKS toodete müügile. Tooteid on Eesti turul müüdud alates 2004. aastast ja need on pälvinud klientide heakskiidu kvaliteedi ning usaldusväärsuse poolest nii Eestis, Soomes kui ka Rootsis. Tänu heale koostööle, pakume liugustele ja garderoobikappidele vaid kõige kvaliteetsemaid ning kaasaegsemaid materjale. Toodete valmistamisel kasutatakse innovaatiliseimat tehnoloogiat, mis tagab nende kõrge kvaliteedi ja pikaajalise kestvuse.

Leiame lahendusi

Meie müügi- ja projektijuhid aitavad igapäevaselt kujundada just Sulle sobiva liugustega garderoobi lahendused. Pikaajaliste kogemustega professionaalid projekteerivad  erimõõdus garderoobi või garderoobitoa ning jagavad asjatundlikke soovitusi, millised liuguksed või hõlmikuksed oleksid Sulle sobivaimad.  Meie pakutavad materjalid on trendikad ja valik uueneb pidevalt. Garderoobidesse pakume erinevat furnituuri, mis on praktilised ja funktsionaalsed. Lisadena pakume kaasaegseid LED lahendusi ning meie garderoobide ja uste liugsüsteemid on suure töökindlusega. Peale sõbraliku teeninduse müügisalongides tuleme  mõõdame üle Sinu valmisruumid. Toodete valmimisel tagavad paigaldusmeeskonnad laitmatu lõpptulemuse ja  kliendi rahulolu.

Tunnustused